یخچال ساید بای ساید الجی GR-J327wsbu

190,000,000 ریال

  • دارای ویژگی Door-in-Door ™
  • فیلتر بهداشتی  Hygiene Fresh+™
  • یخساز باریک روی درب
  • کمپرسور خطی اینورتر
  • حجم یخچال به فوت 34فوت

جزییات بیشتر

GR-J327wsbu

محصول جدید

یخچال ساید بای ساید بنتلی الجی سه درب LG GR-J327wsbu

دسترسی آسان به ظرفیت MEGA

یخچال ساید بای ساید الجی بنتلی سه درب GR-J327 wsbu شرکت عظیم الجیی،که با مناسب ترین فضا برای ذخیره سازی مواد غذایی تولید شده است. فضای ذخیره سازی آن به قدری است که نیازمندی خانوار پر جمعیت را فراهم کرده است . ظرفیت 34 فوتی آن کاملا برای برطرفی فضای بیشتر و سازماندهی مواد غذایی در داخل یخچال میباشد.این یخچال دارای درب تو درب است که میتوان آنچه را که بیشتر لازم و ظروری است در داخل این درب بار جا دهید. قابلیت یخ ساز و یخریز اتومات این یخچال به طوری است که هر مدل یخی را که دوست دارید جلو مهمانان و عزیزان خود بگزارید.شما می توانید سازماندهی بهتر و ذخیره سازی هوشمندانه را با ظرفیت مگا لذت ببرید. سهام را ذخیره کنید و همه چیزهایی را که لازم دارید ذخیره کنید.

درب به درب جدید به تازگی ارتقا یافته است 

ویژگی Door-in-Door ™ به شما اجازه می دهد به راحتی به نوشیدنی ها و میان وعده ها دسترسی پیدا کنید. به لطف پیشرفته Slim Frame Door-in-Door ™، 9 فضای داخلی بیشتر وجود دارد و قفسه های اضافی به شما یک راه دیگر برای نگه داشتن یخچال و فریزر خود را در حالی که از دست دادن تا 46.5 کمتر هوای سرد *

آسان در داخل و خارج از مخزن آب

درب مخزن آب دارای طراحی هوشمندانه است تا بتوانید به راحتی آب را بشویید.جعبه ظرف دارای ظرفیت 4 لیتری سخاوتمندانه است، به طوری که شما می توانید کمترین مخزن را پر کنید.

مرطوب تعادل Crisper ™

رطوبت بیش از حد از مواد غذایی تبخیر می شود و سپس در شبکه به جای پودلینگ در اطراف مواد غذایی خود، مخلوط می شود، بنابراین حفظ تعادل مناسب رطوبت در جعبه.

FRESH Balancer ™

منحصر به فرد FRESH Balancer ™ الجی با حفظ آبجکت های سبزیجات، سطوح رطوبت را بهینه می کند، که می تواند سبزیجات و میوه ها را برای تازه تر نگه دارد.

بهداشت FRESH + TM

99.999٪ هوای تازه

فیلتر هوای هوشمند نه تنها می تواند باکتری ها را تا 99.999٪ حذف کند، بلکه بوی بد را در یخچال نیز کاهش می دهد. علاوه بر این، می توانید مواد غذایی خود را در حالت تمیز نگه دارید.

صرفه جویی در انرژی با کمپرسور خطی اینورتر

کمپرسور خطی Inverter Linear منحصربفرد از یک درایو پیستونی خطی به جای یک درایو مجزا معمول استفاده می کند. این باعث ایجاد اصطکاک کمتر داخلی می شود که در نتیجه باعث کاهش 32 مصرف انرژی می شود. کمپرسور خطی اینورتر LG نیز با گارانتی 10 ساله تضمین شده است.

اطلاعات بیشتر را میتوانید در سایت اختصاصی این محصول مشاهده کنید.

ارایه دهندهبانه اطمینان
مدلgr-j327
کشور سازندهکره
مشخصات اضافی عمق 90 سانت و فضای ویژه ی برای ذخیره سازی مواد غذایی- دسترسی سریع به اقلام غذایی دیگر با لمس دکمه بنتلی و باز شدن درب های سبک
رنگاستیل.سفید
نوع متورکمپرسور خطی اینورتر
نوع گازR600a
حجم یخچال به فوت34فوت
جنس قفسهقفسه های مقاوم در برابر حرارت
اتصال به آب شهریدارد
هشدار باز بودن دربدارد
ابعادابعاد : ارتفاع 1785میلی متر، عمق 898 میلی متر، عرض 912 میلی متر

درج محتوای دلخواه متنی و تصویری و یا حتی ویدئو در این بخش با امکانات پیشرفته

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

یخچال ساید بای ساید الجی GR-J327wsbu

یخچال ساید بای ساید الجی GR-J327wsbu

  • دارای ویژگی Door-in-Door ™
  • فیلتر بهداشتی  Hygiene Fresh+™
  • یخساز باریک روی درب
  • کمپرسور خطی اینورتر
  • حجم یخچال به فوت 34فوت