ماشین ظرفشویی بوش SMS50D08GC

0 ریال

 • سنسور میزان آب مصرفی
 • سنسور ضدنشت آب AquaStop
 • دارای 5 برنامه شستشو
 • موتور EcoSilence Drive
 • مصرف آب 9.9 لیتر در هر چرخه
 • دارای 2 سبد قابل تغییر ارتفاع
 • مجهز به قفل کودک

جزییات بیشتر

SMS50D08GC

محصول جدید

ماشین ظرفشویی 12 نفره بوش مدل SMS50D08GC

ظرفشویی بوش مدل  SMS50D08GC یکی از محصولات محبوب شرکت بوش است.این ظرفشویی دارای ظرفیت 12 نفر است که میتوانید همه ی ظروف کوچک و بزرگتان را داخل ظرفشویی قرار دهید و شستشو را با برنامه های مختلفی که دارد انجام دهید.همچنین با دارا بودن موتور پرقدرت EcoSilence Drive شستشو با صدای بسیار کم 48 دسی بل انجام می شود بدون اینکه صدایی شما را آزار دهد.SMS50D08GC قابلیت ها و امکانات زیادی دارد که به اختصار به شرح آنها می پردازیم.

زمان شستشو را خودتان تنظیم کنید

به کمک برنامه ی تاخیر در عملیات شستشو میتوانید زمان شستشو را تنظیم کنید.شما به کمک این قابلیت میتوانید در هر ساعت از شبانه روز ,در مهمانی و سرکار هم که باشید برنامه و زمان شستشو را انتخاب کنید تا ظرفشویی در زمان تنظیم شده کار خود را انجام دهد و صفحه نمایشگر ظرفشویی هم زمان باقیمانده را به نمایش میگذارد.

سنسور تشخیص تعداد ظروف با LoadSensor

ظرفشویی بوش SMS50D08GC دارای سنسور تشخیص تعداد ظروف است که با توسط یک سنسور سرعتی می چرخد و تعداد ظروف ومیزان آب لازم برای شستشو را تشخیص می دهد.یعنی برای ظروف بیشتر از آب بیشتر و برای ظروف کمتر و کوچکتر از آب کمتری برای شستشو استفاده میشود.که همین دلیل باعث صرفه جویی در مصرف آب میشود.

تشخیص لکه ها با AquaSensor

سنسور AquaSensor با تاباندن نور بر روی ظروف لکه ها و چربی را تشخیص داده و شستشو را انجام می دهد.اگر در پایان شستشو چربی بر روی ظروف باقی مانده باشد دوباره فرایند شستشو را انجام می دهد تا ظروف به خوبی تمیز شوند.

قفسه های قابل انعطاف

ظرفشویی بوش SMS50D08GC دارای قفسه های انعطاف پذیری است.به کمک سیستم Rackmatic میتوانید ارتفاع قفسه ها را تا 5 سانتی متر تغییر دهید.یه عبارت دیگر اگر در طبقه ی پایین, ظروف بزرگ فضای کافی برای شستشو نداشتند میتوانید ارتفاع قفسه بالا را تغییر دهید تا فضای بیشتری برای شستشوی ظروف به وجود آید.

قفل کودک

یکی از ویژگی های مفید این ظرفشویی حالت قفل کودک است.با فعال کردن این برنامه درب ظرفشویی حین شستشو باز نمی شود.همچنین برنامه های شستشو حتی با فشار دادن دکمه ها تغییر نمی کند.

موتور قدرتمند EcoSilence DriveTM

موتور دستگاه های جدید بر خلاف موتور های قدیم که دارای سروصدای زیادی بودند بسیار کم صدا هستند.این موتور ها با کاهش اصطکاک باعث کاهش سروصداهم میشوند.استفاده از این موتورهای کم صدا باعث افزایش طول عمر دستگاه میشوند.وشما میتوانید سال های زیادی از محصولات با کیفیت بوش استفاده کنید.

شستشوی ظروف شیشه ای و حساس

هنگامی که آب نرم به طور مداوم بر روی شیشه می ریزد باعث کدر شدن شیشه میشود.ظرفشویی SMS50D08GC با تنظیم سختی آب از آسیب زدن به شیشه جلوگیری میکند.و ظروف شیشه ای شما مثل روز اول براق و درخشان خواهند ماند.

شستشوی خودکار ظروف

ظرفشویی بوش SMS50D08GC دارای حالت شستشوی خودکار است.به کمک این برنامه شستشو بر اساس تعداد ظروف و میزان کثیفی آنها شسته میشود.یعنی به نسبت تعداد و کثیفی ظروف شستشو را انجام می دهد که همین امر باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی خواهد شد.

تکنولوژی ActiveWater

فناوری ActiveWater باعث حداکثر بهره وری در شستشو میشود.با استفاده از توزیع هدفمند آب,گرمایش سریع و عملکرد بالای پمپ برای گردش آب باعث شستشوی بهینه میشود.که باعث صرفه جویی در آب و انرژی میشود.

ارایه دهندهبانه اطمینان
مدلSMS50D08GC
مشخصات اضافیسیستم محافظت از ظروف شیشه ای - سیستم صرفه جویی مصرف آب -Active Water -سيستم تاخير در شروع برنامه 1 تا 24 ساعت-نمايش زمان باقیمانده برنامه - نشانگر ميزان نمک و جلادهنده
ابعادارتفاع ۸۴۵ میلی متر*پهنا ۶۰۰ میلی متر*عمق ۶۰۰ میلی متر
وزن 46 کیلوگرم
ظرفیت12 نفره
رنگنقره ای
نوع متورEcoSilence Drive
صفحه نمایش لمسیدارد
میزان دسی بل صدا48 دسی بل
تعداد برنامه ها5 برنامه
کلاس بهره وری انرژی+A
مصرف آب9.9 لیتر در هر شستشو

درج محتوای دلخواه متنی و تصویری و یا حتی ویدئو در این بخش با امکانات پیشرفته

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ماشین ظرفشویی بوش SMS50D08GC

ماشین ظرفشویی بوش SMS50D08GC

 • سنسور میزان آب مصرفی
 • سنسور ضدنشت آب AquaStop
 • دارای 5 برنامه شستشو
 • موتور EcoSilence Drive
 • مصرف آب 9.9 لیتر در هر چرخه
 • دارای 2 سبد قابل تغییر ارتفاع
 • مجهز به قفل کودک