یخچال فریزر سایدبای ساید چهار درب بکو GNE60500X

0 ریال

 • دارای فیلتر بوگیر داخلی
 • طراحی منحصر به فرد
 • سیستم بدون برفک No Frost
 • سیستم خنک کننده ی Cooling Fan
 • قرار گیری در کلاس بهره وری انرژی A+
 • دارای بدنه ی مقاوم با خاصیت ضد اثر انگشت
 • بهره گیری از قابلیت انجماد و خنک کنندگی سریع

جزییات بیشتر

GNE60500X

محصول جدید

یخچال فریزر سایدبای ساید چهار درب بکو   BEKO SIDE BY SIDE REFRIGERATOR GNE60500X

شرکت بکو یکی از جدیدترین محصولات خود را که یخچال سایدبای ساید چهار درب است را به بازار عرضه کرده است.یخچال GNE60500X علاوه بر ظاهر زیبا بسیار هم جادار است.شما میتوانید هرچیزی که خواستید داخل یخچال و فریزر قرار دهید و نگران کمبود فضا نباشید.همچنین رتبه انرژی یخچال بکو A+ است و نسبت به مدل های دیگر بسیار کم مصرف است.

طراحی زیبا و چشم نواز BEKO GNE60500X

یخچال بکو دارای ظرفیت 600 لیتر است بخش بیشتر متعلق به یخچال است که 396 لیتر و بخش دیگر متعلق به فریزر که 154 لیتر را به خود اختصاص داده است.یخچال فریزر بکو دارای 4 درب است.قسمت بالا که یخچال است و دارای دو درب عمودی است.دریخچال را باز کنید تعدادی کشو و قفسه خواهید دید.تعداد کشوها 4 عدد و قفسه ها 3 عدد و مجموع 8 قفسه روی هر دو درب برای بطری ها,تخم مرغ و ... است.بخش پایین مربوط به فریزر است اما طراحی جدیدتری دارد.شامل دو درب افقی است که کشو مانند است و به بیرون کشیده میشوند و بسیار جادار هستندو شما میتوانید هرانچه لازم دارید را در آن قرار دهید.

سیستم خنک کننده

یخچال فریزر GNE60500X دارای فن خنک کننده است.این فن باعث میشود هوای خنک در کل یخچال به گردش درامده و در تمام فضای یخچال به طور یکنواخت پخش میشود و مانع از خراب شدن موادغذایی میشود.

علاوه بر این,این یخچال دارای فیلتر بوی فعال است که با گردش هوای سرد داخل یخچال بوی نامطبوع و باکتری ها ار ازبین می برد و دیگر خبری از بوی بد داخل یخچال نیست.

سیستم NeoFrost

سیستم NeoFrost به معنی بدون برفک است.مدل های جدید برخلاف مدل های قدیم برفک ندارند.یخچال های قدیم باید چند ساعتی خاموش میشد تا برفک درون ان آب شود و یخچال را تمیز کنیم که علاوه بر فعالیت زیاد موتور باعث میشد هوای سرد داخل یخچال از بین برود.اما سیستم NeoFrost با حفظ رطوبت داخل فریزر یک محیط خشک ایجاد میکند تا یخ درست نشود و هیچ برفکی وجود نخواهد داشت که باعث میشود مواد غذایی سالم تر و تازه تر بمانند.

لامپ فعال آبی

داخل کشوهای یخچال سایدبای ساید بکو GNE60500X لامپ آبی وجود دارداین لامپ به فوتوسنتز میوه و سبزیجات کمک میکند و همین امر باعث میشود مدت زمان بیشتری سالم بمانند و طراوت خود را حفظ کنند.علاوه براین نور فعال آبی باعث میشود ویتامین C موجود در سبزی و میوه ها حفظ شود.

لامپ LED برای روشنایی داخل یخچال

یخچال های جدید دارای فناوری های زیادی هستند.یکی از این فناوری ها لامپ LED است که از قسمت بالا به صورت زنجیروار قرار دارد و تمام طبقات یخچال را روشن میکند.این لامپ ها بسیار کم مصرف هستند و گرمای بسیار کمی هم تولید میکنند که باعث میشود سرمای داخل یخچال همچنان حفظ شود.

ارایه دهندهبانه اطمینان
مدلGNE60500X
ویژگی های اصلی کاهش در اتلاف سرما در باز و بسته کردن درب--- طرح داخلی فوق العاده مسطح و جادار --- چهار دستگیره بلند درب- طبقات مقاوم
مشخصات اصلی فیلتر رفع بوی بد فعال- فن سرمایشی و خنک کننده-روشنایی ال ای دی-دستگیره های درب ضد باکتری-عملکرد Eco-Fuzzy-لامپ آبی فعال-سیستم بدون برفک « NeoFrost »
ویژگی های دیگر قرار گیری در کلاس بهره وری انرژی A+-صفحه ی کنترل الکترونیکی
ابعادابعاد (H x W x D) 1825 x 840 x 745 mm
ظرفیت600 لیتر
طرح یخچالسایدبای ساید چهار درب
آبریز و یخساز اتوماتندارد
قفسه تخم مرغدارد
هشدار باز بودن دربدارد
صفحه نمایش لمسیدارد
فیلتر بوی ضد باکتریدارد
سیستم بدون برفکدارد
کلاس بهره وری انرژیA+

درج محتوای دلخواه متنی و تصویری و یا حتی ویدئو در این بخش با امکانات پیشرفته

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

یخچال فریزر سایدبای ساید چهار درب بکو GNE60500X

یخچال فریزر سایدبای ساید چهار درب بکو GNE60500X

 • دارای فیلتر بوگیر داخلی
 • طراحی منحصر به فرد
 • سیستم بدون برفک No Frost
 • سیستم خنک کننده ی Cooling Fan
 • قرار گیری در کلاس بهره وری انرژی A+
 • دارای بدنه ی مقاوم با خاصیت ضد اثر انگشت
 • بهره گیری از قابلیت انجماد و خنک کنندگی سریع