ظرفشویی 13 نفره بوش SMS88TI36E

113,500,000 ریال

 • ظرفیت شستشوی 13 نفره
 • مجهز به موتور EcoSilence Drive
 • دارای 8 برنامه ی مختلف شستشو
 • تکنولوژی ActiveWater
 • سنسور تشخیص بار
 • سیستم صرفه‌جویی مصرف آب
 • سنسور میزان موارد شوینده
 • سیستم ضدنشت آب AquaStop
 • شستشوی بهداشتی
 • شستشو با بخار
 • قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها
 • شستشوی ظروف شیشه ای 
 • رتبه انرژی +++A
 • قفل کودک

جزییات بیشتر

SMS88TI36E

محصول جدید

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل  DISHWASHER BOSCH SMS SMS88TI36E

ظرفشویی SMS88TI36E یکی از کارامد ترین ظرفشویی های شرکت عظیم بوش است . این ظرفشویی با رنگ استیل ضد خش توجه هواداران زیادی را به خود جلب کرده است و هر نگاهی را به سمت خود میکشاند.با دارا بودن ظرفیت 13 نفر به راحتی می تواند جوابگوی خانواده های متوسط و پرجمعیت باشد.این ظرفشویی دارای 8 برنامه ی متنوع شستشو است که شامل شستشوی سریع, بهداشتی,خشکن کن و ... می باشد که هر کدام از این برنامه ها باعث شستشوی تمیز می شود.موتور ظرفشویی بوش از نوع EcoSilence Drive است که صدای بسیار کمی دارد به طوری که حتی هنگام خواب می توانید ظرفشویی را روشن کنید بدون اینکه صدایی شما را اذیت کند.در ادامه به فناوری ها و قابلیت های 88TI36 می پردازیم.

طراحی ساده و شیک

یکی از ملاک های افراد برای خرید محصولات,توجه به ویژگی ظاهری و ساختار ان است.ظرفشویی بوش SMS88TI36E یکی از ظرفشویی هایی با طراحی بسیار ساده است.چون در نگاه اول چیزی به جز یک نمایشگر ساده نمی بینید.وقتی درب ظرفشویی را باز کنید یک پنل را خواهید دید که شامل یک نمایشگر کوچک و تعدادی دکمه است که به صورت مخفی تعبیه شده است.داخل ظرفشویی از 3 سبد مجزا تشکیل شده است.قسمت فوقانی سبد مخصوص قاشق و چنگال است.طبقه ی دوم برای فنجان و لیوان و کاسه های کوچک است که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد تا ظروف بزرگ به راحتی قرار بگیرند و شسته شوند.طبقه ی پایین هم مخصوص ظروف بزرگ مثل دیس و بشقاب و قابلمه و ... است.قفسه ها به راحتی به سمت بیرون کشیده می شوند تا بتوانید ظروف را در ان بچینید و شستشو را انجام دهید.

برنامه های مخفی روی درب ظرفشویی بوش

بر روی درب ظرفشویی SMS88TI36E یک نمایشگر کوچک و چندین دکمه قرار دارد که دکمه های سمت راست ,برنامه های شستشو و سمت چپ, توابع اضافی قرار گرفته شده اند.برنامه های اصلی شستشو شامل 8 برنامه است که عبارتند از پیش شستشو ، شستشوی سریع در 45 درجه سانتی گراد ، شستشوی ظروف شیشه‌ای و حساس Glas در 40 درجه سانتی گراد ، شستشوی 1.5 ساعت در 60 درجه سانتی گراد، شستشوی کم صدا Silence در 50 درجه سانتی گراد،شستشوی اقتصادی Eco در 50 درجه سانتی گراد و در مدت زمان 225 دقیقه، شستشوی خودکار Auto در 45-65 درجه سانتی گراد، و شستشوی شدید  Intensiv در 70 درجه سانتی گراد می باشند.توابع اضافی هم شامل 5 مورد هستند که عبارتند از شستشوی ظروف ترکیبی  IntensiveZone ، شستشوی سریع و تمیز  VarioSpeedPlus ، شستشوی بهداشتی HygienePlus ، خشک کردن فوق العاده  Extra Dry  و   HomeConnect  می باشد .همه ی این برنامه ها و توابع باعث بهبود کیفیت شستشو می شوند.

سنسور تشخیص لکه با AquaSensor

ظرفشویی 13 نفره ی بوش SMS88TI36E دارای سنسور AquaSensor است .این سنسور می تواند لکه و چربی روی ظروف را تشخیص دهد و با توجه به میزان کثیفی ظروف ,از آب برای شستشو استفاده کند.این سنسور با تاباندن پرتوهای نور بر روی ظروف ,لکه و چربی را تشخیص می دهد و اگر چربی یا غذایی بر روی ظروف باقیمانده باشد ,ظرفشویی دوباره فرایند شستشو را ادامه می دهد تا هیچ چربی و لکه ای بر روی ظروف باقی نماند و ظرف هایتان تمیز شسته شوند.

شستشویی سه برابر سریع تر با VarioSpeed 

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که برای شستشوی ظروف عجله دارید و می خواهید فرآیند شستشو هرچه سریع تر به پایان برسد مثل وقتی که مهمان دارید یا مراسم جشن تولد .... که بعضی از ظروف را دوباره برای پذیرایی لازم دارید.شما در این مواقع می توانید گزینه ی VarioSpeed را فعال کنید و مدت زمان شستشو را تا 66 درصد کاهش دهید و ظرف ها هرچه سریع تر شسته شوند و بتوانید از مهمانی لذت ببرید.

فناوری IntensiveZone 

یکی از قابلیت هایی که مخصوص قفسه ی پایین ظرفشویی 88TI36E است فناوری IntensiveZone می باشد.این فناوری برای همه ی ظروف کاربرد دارد اما بیشتر مناسب ظروف چرب و قابلمه هاست.با قرار دادن قابلمه ها در پایین ترین قفسه و ظروف حساس مثل لیوان و استکان در طبقه ی وسط و قاشق و چنگال در بالاترین طبقه, آب با فشار زیاد و دمای بالا بر روی ظروف می پاشد و هرگونه چربی و مواد غذایی را از بین می برد و شستشویی تمیز برای همه ی قسمت ها خواهید داشت.

خشک شدن ظروف با Zeolith

وقتی ظرف ها شسته می شوند معمولا بعد از خشک شدن ,لکه هایی بر روی آنها دیده می شوند.اما ظرفشویی بوش SMS88TI36E به حل این مشکل پرداخته است و از فناوری Zeolith استفاده کرده است.در واقع بعد از پایان چرخه ی شستشو ,Zeolith رطوبت ظرف ها را می گیرد و رطوبت را به گرما تبدیل می کند .به همین دلیل ظروف به طور کامل خشک می شوند هیچ اثری از لکه باقی نمی ماند .با این فناوری ,هرگونه ظروفی مثل شیشه ای,چینی ,استیل,پلاستیکی و ...کاملا تمیز شسته و خشک می شوند.

مصرف آب با توجه به تعداد ظروف

از قابلیت های به صرفه در ظرفشویی 13 نفره ی بوش می توان به LoadSensor اشاره کرد.این سنسور با توجه به میزان بار داخل ظرفشویی از آب استفاده می کند.یعنی هرچه تعداد ظروف بیشتر باشد از آب بیشتری برای شستشو استفاده می شود.نکته ی قابل توجه این است که اگر تعداد ظروف کمی برای شستشو وجود داشته باشد می توان در یکی از قفسه های ظرفشویی قرار داد تا شسته شوند.که برای این تعداد ظروف کم از آب کمتری هم استفاده می شود در نتیجه در مصرف آب بسیار صرفه جویی می شود.

مدیریت مصرف آب ActiveWater

یکی دیگر از قابلیت هایی که باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود ActiveWater است.این فناوری با توزیع هدفمندآب، گرمایش سریع تر و بهبود عملکرد پمپ باعث کاهش مصرف آب شده و شستشویی تمیز را در پی خواهد داشت.

شستشوی بهداشتی 

HygienePlus یا همان شستشوی بهداشتی یکی از قابلیت های جدید ظرفشویی SMS88TI36E می باشد که برای افرادی که دچار آلرژی هستند بسیار مناسب است.با فعال کردن برنامه ی HygienePlus دمای آب به بالاتر از 70 درجه ی سانتی گراد به مدت 10 دقیقه می رسد و این آب داغ باعث شستشوی بهتر ظروف شده و هرگونه میکروب و باکتری را از بین می برد و ظروف را کاملا تمیز ضدعفونی می کند.

سنسور نشت آب AquaStop

شرکت بوش برای جلوگیری از نشت آب از سنسور AquaStop بهره برده است.AquaStop دارای سنسورهایی در کف ظرفشویی است که در صورت نشت آب ,فورا جریان آب را قطع کرده و مانع از پخش شدن آب در منزلتان می شود.

موتور قدرتمند EcoSilence Drive

قلب تپنده ی هر دستگاهی موتور آن است که ظرفشویی بوش SMS88TI36E دارای موتور EcoSilence Drive است.این موتور بسیار پرقدرت بوده و عملکرد بسیار خوبی دارد و در عین حال بسیار کم صدا هم می باشد که دلیل آن وجود یک برس کربنی بزرگ است و تا حد زیادی اصطکاک و سروصدا را کم کرده است.به همین دلیل شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید از ظرفشویی استفاده کنید بدون اینکه صدایی شما را آزار دهد و ظروفی کاملا تمیز و پاکیزه داشته باشید.

مبدل حرارتی

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که ظروفتان هنگام تغییر دمای سرد گرم ترک برداشته اند یا شکسته شده اند.اما وجود مبدل حرارتی یا همان Heat exchanger این مشکل را حل کرده است.این مبدل آب را در یک مخزن گرم می کند تا هنگام آبکشی آب کم کم بر روی ظروف ریخته شود و از شوک جلوگیری کند.                       

ارایه دهندهبانه اطمینان
مدل SMS88TI36
کشور سازندهآلمان
اتصال بیسیمWI-FIدارد
مشخصات دیگر سیگنال پایان چرخه شستشو--- Vario Flex (قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها)--- سیستم AquaStop خشک کن 100 % ظروف ---بازشدن اتومات درب ظرفشویی پس از اتمام شستشو
ظرفیت13 نفره
رنگاستیل
نوع متورموتور EcoSilence Drive
ابعاد ابعاد (cm) ارتفاع 84.5 , عرض 60 , عمق 60
میزان دسی بل صدا42 دسی بل
تعداد برنامه ها 8
کلاس بهره وری انرژی A+++
مصرف آب7.5 لیتر--- مصرف سالانه آب (لیتر) : 2100

درج محتوای دلخواه متنی و تصویری و یا حتی ویدئو در این بخش با امکانات پیشرفته

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی 13 نفره بوش SMS88TI36E

ظرفشویی 13 نفره بوش SMS88TI36E

 • ظرفیت شستشوی 13 نفره
 • مجهز به موتور EcoSilence Drive
 • دارای 8 برنامه ی مختلف شستشو
 • تکنولوژی ActiveWater
 • سنسور تشخیص بار
 • سیستم صرفه‌جویی مصرف آب
 • سنسور میزان موارد شوینده
 • سیستم ضدنشت آب AquaStop
 • شستشوی بهداشتی
 • شستشو با بخار
 • قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها
 • شستشوی ظروف شیشه ای 
 • رتبه انرژی +++A
 • قفل کودک