ساید بای ساید الجی j287

17,000,000 ریال

  • فناوری فیلتر بهداشتی  Hygiene Fresh+™
  • صفحه متعادل کننده رطوبت
  • تنظیم رطوبت و ماندگاری مواد غذایی
  • کمپرسور اینورتر خطی

جزییات بیشتر

GC-J287SVUV

محصول جدید

یخچال ساید بای ساید الجی سه درب بنتلی GC-J287SVUV 

یخچال ساید بای ساید الجی بنتلی سه درب GC-J287SVUV  شرکت عظیم الجیی،که با مناسب ترین فضا برای ذخیره سازی مواد غذایی تولید شده است. فضای ذخیره سازی آن به قدری است که نیازمندی خانوار پر جمعیت را فراهم کرده است . ظرفیت 34 فوتی آن کاملا برای برطرفی فضای بیشتر و سازماندهی مواد غذایی در داخل یخچال میباشد.این یخچال دارای درب تو درب است که میتوان آنچه را که بیشتر لازم و ظروری است در داخل این درب بار جا دهید. قابلیت یخ ساز و یخریز اتومات این یخچال به طوری است که هر مدل یخی را که دوست دارید جلو مهمانان و عزیزان خود بگزارید.شما می توانید سازماندهی بهتر و ذخیره سازی هوشمندانه را با ظرفیت مگا لذت ببرید. سهام را ذخیره کنید و همه چیزهایی را که لازم دارید ذخیره کنید.. ساید سه درب GC-J287SVUV الجی مانند دیگر مدل های جدید از تکنولوژی door in door (درب توی درب) بهره مند است و یخچال مدل 287 جدید ال‌ جی از سیستم فیلتر هوای Hygiene Fresh+™ بهره گرفته است و هوای تصفیه‌ شده را از طریق کانال‌های جریان هوا به گردش درمی‌آورند تا بوی نامطبوعی ایجاد نشود و غذاها در مدت طولانی ‌تری تازه بمانند. میزان هدر رفتن هوای سرد در یخچال 287 به اندازه ی 47 درصد کاهش داشته است و بنابراین هوای سرد کمتری خارج خواهد شد .

فناوری فیلتر بهداشتی  Hygiene Fresh+™
شرکت ال جی جدیدا از تکنولوژی بهداشتی Hygiene Fresh+ برای تصفیه ی هوای درون یخچال استفاده می کند. به لطف نور uv (اشعه فرابنفش مخصوص برای ضد عفونی آب، موادخوراکی، تجهیزات پزشکی و لوازم صنعتی) منحصر به فرد و مکانیزم فتوکاتالیست، از چند فیلتر مجزا برای ارتقای بهداشت درون یخچال، آنتی باکتریال کردن و بوزدایی آن استفاده می شود. گزارشی که از عملکرد آنتی باکتریال صورت گرفته است، تضمین از بین بردن 99.99% باکتری ها را داده است و فیلتر بهداشتی ( Hygiene Fresh+) به صورت موثری به بوزدایی بوهای بد می پردازد. شاید همیشه نسبت به بوی ماهی و سبزیجات در یخچال قدیمی تان حساس بوده باشید و به دنبال چاره ی کار گشته باشید. خوشبختانه شرکت ال جی به فکر مشتریانش بوده است و سیستم یخچال های جدیدش را به صورت بدون بو و بدون برفک طراحی کرده است. ویژگی انحصاری فیلتر بهداشتی ( Hygiene Fresh+) سبب تصفیه ی عالی هوای درون یخچال خواهد شد. بنابراین غذاها ماندگاری بیشتری خواهند داشت و تازه تر و بهداشتی تر حفظ می شوند.


 

صرفه جویی و ذخیره ی انرژی با کمپرسور اینورتر خطی

کمپرسور یخچال به عنوان قلب یخچال در نظر گرفته شده است و سردسازی کلی یخچال با ان صورت می گیرد. نوع کمپرسور این یخچال از نوع اینورتر خطی است و در صدای کم و مصرف بسیار پایین انرژی موثر می باشد . بهره وری انرژی تا 32  درصد ، سبب ماندگاری و کنترل دمای مطلوب برای نگه داری هر چه بیشتر غذاها شده است.
 
 
 
Smart ThinQ™
با فناوری ™Smart ThinQ ال‌جی ، می‌توانید یخچالتان را با گوشی هوشمند در مواقعی که در منزل نیستید، به اسانی کنترل، عیب ‌یابی و حتی دمای یخچال را تنظیم کنید. از ویژگی های جذاب این یخچال ، عیب یابی هوشمند با لمس گوشی های اندروید و استفاده از ان برنامه می باشد.
 

 

صفحه متعادل کننده رطوبت (™Moist Balance Crisper) 
 کشویی ویژه به صورت خلاقانه به تنظیم دمای ایده ال برای حفظ رطوبت می پردازد.تنظیم رطوبت و ماندگاری مواد غذایی ( FRESHBalancer™)
سوئیچ ساده ی ( FRESHBalancer™) به تنظیم مقدار مناسب رطوبت برای سبزیجات و میوه ها در شرایط مطلوب می پردازد.

ارایه دهندهبانه اطمینان
مدل GC-J287SVUV
آبریز و یخساز اتوماتدارد

درج محتوای دلخواه متنی و تصویری و یا حتی ویدئو در این بخش با امکانات پیشرفته

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ساید بای ساید الجی j287

ساید بای ساید الجی j287

  • فناوری فیلتر بهداشتی  Hygiene Fresh+™
  • صفحه متعادل کننده رطوبت
  • تنظیم رطوبت و ماندگاری مواد غذایی
  • کمپرسور اینورتر خطی